Nieuwe blog over het Nieuwe Werken


Als echte bloggers hebben we vandaag een persbericht ontvangen:-) Arjan Hooiveld (oprichter van de site werken20.nl) en Alex Vermeule hebben een nieuwe blog op gezet, www.hetnieuwewerkenblog.nl.
Op dit blog delen specialisten en deskundigen in Het Nieuwe Werken hun inzichten, ervaringen en kennis. Twee van die deskundigen zijn Roland Hameeteman, directeur van e-office en Lucas Wensing, directeur van Startready.

Volgende tekst komt uit het persbericht: Door de grote verscheidenheid in achtergronden van de columnisten blijft geen enkel aspect van ‘Het Nieuwe Werken (HNW)’ onbelicht. Hierdoor is het blog een must voor iedereen die zich professioneel bezighoudt met dit onderwerp of er meer over wil weten.

Het vernieuwende van het weblog is dat bezoekers kunnen reageren via hun online identiteit op social mediasites zoals Twitter, Hyves, Facebook of via OpenID. Hierdoor kunnen bezoekers realtime en interactief de discussie aangaan met de schrijvers en met elkaar, zonder dat zij zich bij het blog hoeven te registreren.

Het concept past goed in de web2.0 gedachte wat, in mijn optiek, hoort bij Het Nieuwe Werken. Noem Het Nieuwe Communiceren of PR2.0. Ik ga de blog volgen. Niet alleen omdat ik geïnteresseerd ben in Het Nieuwe Werken, maar ook omdat ik het boeiend vind om te zien hoe een blog gericht op een business-to-business community gaat groeien.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Persberichten

naar het archief
HTC bereidt zich voor op groei met versterking management team
29-07-2010

Utrecht, 29 juli 2010 - HTC, wereldwijd ontwikkelaar van mobiele telefoons, heeft nieuwe leden en functies toegevoegd aan zijn management team. Met deze uitbreiding van het management wil HTC een s... Lees meer.

Dolfinarium toont bezoekers live-beelden van orka Morgan
27-07-2010

Rotterdam, 27 juli 2010 - Sinds enige tijd verblijft de orka Morgan in het Dolfinarium te Harderwijk. De orka is niet zichtbaar voor publiek omdat het welzijn van het dier de hoogste prioriteit hee... Lees meer.

Roberto Cavalli maakt video's van catwalk shows en foto's van collecties beschikbaar
26-07-2010

Roberto Cavalli kiest voor Google Apps als communicatieplatformAmsterdam, 26 juli 2010 - Roberto Cavalli, een van de meest prestigieuze en wereldwijd gerenommeerde Italiaanse modehuizen, heeft geko... Lees meer.

HTC voegt Super LCD toe aan portfolio schermtechnologieën
26-07-2010

Utrecht, 26 juli 2010 – HTC, wereldwijd ontwikkelaar van mobiele telefoons, kondigt aan Super LCD- (SLCD) technologie toe te gaan passen op schermen van verschillende HTC-toestellen. Het SLCD-sc... Lees meer.

Axis introduceert HDTV kwaliteit videosurveillance kits voor MKB
26-07-2010

De eenvoudig te installeren AXIS M10, M11 en M32 beveiligingscamera’s bieden toekomstvaste en op IP gebaseerde videobewakingoplossingen voor het MKB Rotterdam, 27 juli 2010 - Axis Benelux, leveran... Lees meer.

Resultaten Check Point sterk gegroeid in tweede kwartaal 2010
22-07-2010

Producten boeken 25 procent omzetgroei ten opzichte van vorig jaarDen Bosch, 22 juli 2010 - Check Point Software Technologies, wereldwijde leverancier van internetbeveiligingsoplossingen, heeft goe... Lees meer.

VMware realiseert 48 procent omzetgroei in tweede kwartaal 2010
22-07-2010

* GAAP operationele winstmarge van 15 procent; Op basis van non-GAAP bedraagt de operationele winstmarge 27,7 procent * Omzet groeit in tweede kwartaal met 48 procent tot $ 674 miljoen* Vrije kasst... Lees meer.

whizpr: HTC bereidt zich voor op groei met versterking management team: Utrecht, 29 juli 2010 - HTC, wereldwijd ontwikkela... http://bit.ly/cRuZE6

whizpr: RT @vandenadort: @gijsF en ik gaan naar IFA. Wie kunnen we daar nog meer verwelkomen? #ifa2010

whizpr: Karlijn van Overbeek: Kippenvel kreeg ik, toen ik afgelopen zaterdag las dat ze was overleden: Karlijn van Overbee... http://bit.ly/bRbhYP

whizpr: Don't be afraid of the 'big bad Social Media-wolf': In het FD van 27 juli jl. staat een artikel over de angst voor... http://bit.ly/djWIvQ

whizpr: RT @TessaWeber: Cool: @mobillion dingt mee naar 'beste webconcept' Accenture Innovation Awards met Uvid: http://bit.ly/bLBIb1

Volg de Whizpr Twitterfeed

Jouw favoriete PR kanaal

Bekijk alle video's van Whizpr
David Beckham on Telepresence
  • Life in a Day
  • Make a custom Flickr photobook
  • Social Media in B2B
  • IMG_8961
  • IMG_8960
  • IMG_8959