Bowlr09 - twitteren en bloggen in real life

Gisteravond heb ik gebowld met een aantal jongens en meisjes van DutchCowboys/girls.
Dol dwaas en gezellig was het. Bowlr09 is het netwerkevenement voor de online industry, waar ook de jongens en meisjes van MarketingFacts, Emerce en Bright rondliepen. Een prima evenement om die mensen ook weer eens de hand te schudden, heel traditioneel in pr. Ondanks dat ik enorm PR2.0 bezig ben en gericht ben op online media, voelde ik me een beetje de ´odd one out´. Een paar uur daarvoor was ik tijdens onze PR2.0 informatiesessie nog één van de voorlopers met mijn visie op social media. Nu zat ik in een interactief wereldje waarin ik volgens mij de enige was die niet ieder uur twittert, die niet constant via mobiel online is en die niet omkomt in de rss-feeds. Niet gek, dit zijn de innovators voor alles wat met online te maken heeft en ik hobbel ik daar als early adopter of koploper van de early majority achteraan. Het peloton kan het zich nog niet voorstellen, maar reken er maar op dat zij volgen. Welke vorm van communicatie dat peloton uiteindelijk gaat kiezen, durf ik niet te zeggen. Maar reken er maar op dat het online gaat zijn.

Wil je foto´s kijken, ga dan heel sociaal naar Flickr

Wil je het twitter fenomeen rond zo'n event ervaren, kijk dan even hier

O ja, ik voel me al een echte blogger, die moet strijden met de concurrentie:-) Matthijs moest het ontgelden met een sticker-bombardement (ook heel 2.0)

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Persberichten

naar het archief
Transactievolume Ogone groeit 37 procent in 2011
09-02-2012

Ogone opent een nieuwe vestiging in de VS Mijdrecht, 9 februari 2012 - Ogone, wereldwijd specialist in online betaaldiensten, heeft in 2011 een aanzienlijke groei doorgemaakt. Zo steeg het trans... Lees meer.

Sony brengt eerste 500mm F4.0 Alpha Lens voor 13.000 euro
09-02-2012

Badhoevedorp - 9 februari 2012, Sony introduceert zijn eerste 500mm F4.0 G-lens, de SAL500F40G. Deze robuuste lens van hoogwaardige kwaliteit is bedoeld voor professionals en past op A-mount SLT en... Lees meer.

Mindjet en Mavim tekenen samenwerkingsovereenkomst
09-02-2012

Business Process Management breed beschikbaar London/Noordwijk,9 februari 2012 - Mindjet, leverancier van samenwerkingssoftware, integreert zijn visualisatie software MindManager met Rules, de bu... Lees meer.

Check Point: 71 procent meer beveiligingsincidenten dankzij mobiele apparaten
08-02-2012

Houten, 8 februari 2012 – Onderzoek van Check Point Software Technologies laat zien dat het aantal mobiele apparaten voor privégebruik dat contact maakt met het zakelijke netwerk meer dan verdubbel... Lees meer.

Intuïtief navigeren met Logitech Touch Mouse M600
08-02-2012

Draadloze muis met touch-oppervlak voor intuïtief navigeren op pc of laptop Amersfoort, 8 februari 2012 - Logitech introduceert de Logitech Touch Mouse M600, een draadloze muis met touch-oppervla... Lees meer.

VMware introduceert VMware vCloud Integration Manager om service providers te helpen vCloud Services te leveren
07-02-2012

Bijna 90 VMware Service Providers leveren VMware vCloud Powered-diensten gebaseerd op VMware vSphere, VMware vCloud Director en de vCloud APIUtrecht, 7 februari 2012 - VMware, Inc (NYSE: VMW), were... Lees meer.

Mindjet jaarcijfers: 20 procent groei dankzij nieuwe samenwerkingsproducten
07-02-2012

2 miljoen licenties en ruim 1 miljoen nieuwe mobiele gebruikers in 2011 London, 7 februari 2012 - Mindjet maakt de resultaten bekend van een succesvol jaar. In 2011 realiseerde de leverancier van ... Lees meer.

whizpr: Transactievolume Ogone groeit 37 procent in 2011: Ogone opent een nieuwe vestiging in de VS Mijdrecht, 9 februa... http://t.co/figpJy7v

whizpr: Mindjet en Mavim tekenen samenwerkingsovereenkomst: Business Process Management breed beschikbaar London/Noord... http://t.co/pVohKQPt

whizpr: Check Point: 71 procent meer beveiligingsincidenten dankzij mobiele apparaten: Houten, 8 februari 2012 – Onderz... http://t.co/N07UUrbl

whizpr: Intuïtief navigeren met Logitech Touch Mouse M600: Draadloze muis met touch-oppervlak voor intuïtief navigeren o... http://t.co/zaZJWewk

whizpr: VMware introduceert VMware vCloud Integration Manager om service providers te helpen vCloud Services te leveren:... http://t.co/0Bim8mb3

Volg de Whizpr Twitterfeed

Jouw favoriete PR kanaal

Bekijk alle video's van Whizpr
En de nerd van het jaar 2011 is...
  • kerstwens Pinewood
  • Pinewood Security Lunch
  • Pinewood security lunch 2011
  • Whizpr winterborrel jan2012
  • Whizpr winterborrel jan2012
  • Whizpr winterborrel jan2012