Watch that girl

Voor het eerste ben ik met een dubbele pet meegeweest op persreis. Als blogger voor DutchCowgirls en als pr-begeleider vanuit Whizpr. Een goede ervaring, want ik mocht net als de andere journalisten op de eerste rij plaatsnemen en vragen stellen als ik dat wilde.
Als pr-dame mag dat ook, maar dat vind ik niet erg gepast. Ik neem met die pet op dus altijd een wat meer bescheiden rol op me en hou me wat op de achtergrond. De opdracht om een verslag te maken zorgde er ook voor dat ik met een geheel andere manier naar de presentaties luisterde. Want welk verhaal sluit aan op de belevingswereld van de gemiddelde 'geek-girl' en welk haakje kan de rode draad zijn in mijn verhaal? De tweede pet gaf een interessante dimensie aan mijn verblijf in the Valley. En mijn ervaringen kun je nalezen op DutchCowgirls.nl. Bas, een van de bloggers op DutchCowboys, volgt mijn verslag en heeft hier de mannen op geattendeerd in een post.

Cowgirl in the Vally, part I
Cowgirl in the Vally, part II
Cowgirl in the Vally, part III
Cowgirl in the Vally, part IV

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Persberichten

naar het archief
Met PixSpree direct online mode en accessoires kopen die de celebs dragen op foto's
03-02-2012

Telegraaf eerste Nederlandse aanbieder PixSpree voor modefoto’s op Prive.nl en vrouw.nl Los Angeles, 3 februari 2012 – PixSpree, vorig jaar geïntroduceerd in de Verenigde Staten, komt naar Nederla... Lees meer.

Drie Nederlanders maken kans op prestigieuze Sony World Photography Awards 2012
03-02-2012

Acht Nederlanders bereikten de nominatielijst na een selectie uit 112.000 inzendingen uit 171 landen Badhoevedorp, 3 februari 2012 - De genomineerden voor de Sony World Photography Awards 2012 zijn... Lees meer.

Met PixSpree direct online mode en accessoires kopen die de celebs dragen op foto's
03-02-2012

Telegraaf eerste Nederlandse aanbieder PixSpree voor modefoto’s op Prive.nl en vrouw.nl Los Angeles, 3 februari 2012 – PixSpree, vorig jaar geïntroduceerd in de Verenigde Staten, komt naar Nederla... Lees meer.

Nieuwe aanwinst Jong Talent-programma SURFnet
02-02-2012

Utrecht, 2 februari 2012 - Per 1 januari is Florian Draisma gestart bij SURFnet. Hij maakt onderdeel uit van het Jong Talent-programma, waarin jonge, veelbelovende ICT-ers de kans krijgen zich prof... Lees meer.

HTC introduceert de HTC Sensation in Ice White
02-02-2012

Nieuwste Android update voor alle toestellen uit Sensation-serie Utrecht, 2 februari 2012 - HTC, leider in mobiele innovatie en design kondigt aan dat de HTC Sensation vanaf 1 maart ook beschikba... Lees meer.

Insight rondt de overname van Inmac af
01-02-2012

Apeldoorn, 1 februari 2012 - Insight Nederland, onderdeel van Insight Enterprises, Inc (Nasdaq: NSIT), wereldwijd één van de grootste verkopers van software, hardware en IT-diensten, bevestigt dat ... Lees meer.

EMC versterkt channel-team in EMEA
31-01-2012

Uitbreiding ter ondersteuning van groei in Europa, het Midden-Oosten en Afrika Nieuwegein, 31 januari 2012 - EMC Corporation (NYSE:EMC), marktleider op het gebied van informatie-infrastructuur oplo... Lees meer.

whizpr: @markjansen10 OK, sterkte!! Fijn weekend

whizpr: Met PixSpree direct online mode en accessoires kopen die de celebs dragen op foto's: Telegraaf eerste Nederlands... http://t.co/FaBSxi9V

whizpr: @markjansen10 Jeetje. Vanavond wat te doen? Zin om te sleeën met 2 kinderen:-) ^wv

whizpr: @markjansen10 Hoe kom je nu thuis? #help

whizpr: Met PixSpree direct online mode en accessoires kopen die de celebs dragen op foto's: Telegraaf eerste Nederlands... http://t.co/5qo5JwbF

Volg de Whizpr Twitterfeed

Jouw favoriete PR kanaal

Bekijk alle video's van Whizpr
En de nerd van het jaar 2011 is...
  • kerstwens Pinewood
  • Pinewood Security Lunch
  • Pinewood security lunch 2011
  • Whizpr winterborrel jan2012
  • Whizpr winterborrel jan2012
  • Whizpr winterborrel jan2012