Is er wel plek voor een nieuw blad voor IT-managers?

Nu wij als Whizpr in de ban zijn van DAG, worden wij regelmatig geconfronteerd met de vraag of er wel plek is voor een vierde gratis krant.

Maar in onze kernmarkt, de ICT, is onlangs ook een nieuwe (gratis) titel verschenen die zich puur richt op IT managers, IT Executive. Grappig is dat je dan nergens de discussie leest of er wel plek is voor een nieuw blad voor IT-managers, terwijl de doelgroep in vergelijking met die van DAG een stuk kleiner is. Dat geldt ook voor de poel met adverteerders. In het verleden hebben we al gezien dat vergelijkbare titels het niet gered hebben. Infoworld leeft niet meer, IDG stopte met CIO, CM Corporate verdween en Computable wordt er met de jaren ook niet dikker op. En dan kan ik nog een hele rits namen noemen van IT bladen, die de afgelopen jaren zijn verdwenen en waar niemand zich meer de naam van herinnert. Maar laat er geen misverstand zijn: als PR -adviseur in deze markt ben ik zeer content met de komst van dit nieuwe blad. Ik denk namelijk dat het wel degelijk een gat opvult, dat bladen als Computable en AG laten liggen. Ik ben gecharmeerd van de mix kort nieuws en uitgebreide achtergrondverhalen (op zich niet nieuw). Het technische gehalte is minder hoog en het blad is snel te lezen. Dat is iets waar managers, mijns inziens, behoefte aan hebben. Met de advertentiekracht van Kluwer op de achtergrond, geef ik IT Executive een reële kans in de vijver van IT-bladen.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Persberichten

naar het archief
Transactievolume Ogone groeit 37 procent in 2011
09-02-2012

Ogone opent een nieuwe vestiging in de VS Mijdrecht, 9 februari 2012 - Ogone, wereldwijd specialist in online betaaldiensten, heeft in 2011 een aanzienlijke groei doorgemaakt. Zo steeg het trans... Lees meer.

Sony brengt eerste 500mm F4.0 Alpha Lens voor 13.000 euro
09-02-2012

Badhoevedorp - 9 februari 2012, Sony introduceert zijn eerste 500mm F4.0 G-lens, de SAL500F40G. Deze robuuste lens van hoogwaardige kwaliteit is bedoeld voor professionals en past op A-mount SLT en... Lees meer.

Mindjet en Mavim tekenen samenwerkingsovereenkomst
09-02-2012

Business Process Management breed beschikbaar London/Noordwijk,9 februari 2012 - Mindjet, leverancier van samenwerkingssoftware, integreert zijn visualisatie software MindManager met Rules, de bu... Lees meer.

Check Point: 71 procent meer beveiligingsincidenten dankzij mobiele apparaten
08-02-2012

Houten, 8 februari 2012 – Onderzoek van Check Point Software Technologies laat zien dat het aantal mobiele apparaten voor privégebruik dat contact maakt met het zakelijke netwerk meer dan verdubbel... Lees meer.

Intuïtief navigeren met Logitech Touch Mouse M600
08-02-2012

Draadloze muis met touch-oppervlak voor intuïtief navigeren op pc of laptop Amersfoort, 8 februari 2012 - Logitech introduceert de Logitech Touch Mouse M600, een draadloze muis met touch-oppervla... Lees meer.

VMware introduceert VMware vCloud Integration Manager om service providers te helpen vCloud Services te leveren
07-02-2012

Bijna 90 VMware Service Providers leveren VMware vCloud Powered-diensten gebaseerd op VMware vSphere, VMware vCloud Director en de vCloud APIUtrecht, 7 februari 2012 - VMware, Inc (NYSE: VMW), were... Lees meer.

Mindjet jaarcijfers: 20 procent groei dankzij nieuwe samenwerkingsproducten
07-02-2012

2 miljoen licenties en ruim 1 miljoen nieuwe mobiele gebruikers in 2011 London, 7 februari 2012 - Mindjet maakt de resultaten bekend van een succesvol jaar. In 2011 realiseerde de leverancier van ... Lees meer.

whizpr: Transactievolume Ogone groeit 37 procent in 2011: Ogone opent een nieuwe vestiging in de VS Mijdrecht, 9 februa... http://t.co/figpJy7v

whizpr: Mindjet en Mavim tekenen samenwerkingsovereenkomst: Business Process Management breed beschikbaar London/Noord... http://t.co/pVohKQPt

whizpr: Check Point: 71 procent meer beveiligingsincidenten dankzij mobiele apparaten: Houten, 8 februari 2012 – Onderz... http://t.co/N07UUrbl

whizpr: Intuïtief navigeren met Logitech Touch Mouse M600: Draadloze muis met touch-oppervlak voor intuïtief navigeren o... http://t.co/zaZJWewk

whizpr: VMware introduceert VMware vCloud Integration Manager om service providers te helpen vCloud Services te leveren:... http://t.co/0Bim8mb3

Volg de Whizpr Twitterfeed

Jouw favoriete PR kanaal

Bekijk alle video's van Whizpr
En de nerd van het jaar 2011 is...
  • kerstwens Pinewood
  • Pinewood Security Lunch
  • Pinewood security lunch 2011
  • Whizpr winterborrel jan2012
  • Whizpr winterborrel jan2012
  • Whizpr winterborrel jan2012