Zo af en toe komen we er nog wel eens een tegen, zo'n onvervalste cold call pitch op één van onze klanten. Hoort erbij natuurlijk, hoewel ik dan wel graag zou zien dat het ook daadwerkelijk een propositie is die iets zou kunnen toevoegen voor die klant. Bij onderstaande pitch was dat helaas niet zo en waar ik me nog het meest aan erger is aan de toon, die zonder enig respect is voor de media en hun rol. Leest u even mee? Het vet en cursief maken is voor mijn rekening, evenals het anoniem maken...
Zoals afgesproken, stuur ik u hierbij informatie over XXXXX PR.
Wij regelen redactionele aandacht voor A-merken in tijdschriften, dagbladen en op internet.
We zijn vooral erg sterk aanwezig in de vrouwentitels. Deze richten zich op, voor <Klant> interessante doelgroepen. Op onze site vindt u veel voorbeelden van wat we zoal realiseren.
No exposure, no pay
Het is onze expertise om in de belangrijkste tijdschriften, dagbladen en op internet veel publiciteit te realiseren. We houden intensief contact met redacties, tekstbureaus en journalisten van deze media.
Daardoor zijn we in staat om succesvol aandacht te genereren voor merken, nieuwe producten en promoties. We scoren enorm goed. We ontwikkelen ook marketingacties voor bladen en internet.
We werken op basis van no exposure, no pay. Alleen plaatsingen waarover u tevreden bent worden in rekening gebracht.
Graag zou ik in een persoonlijk gesprek willen toelichten, hoe we <Klant> kunnen helpen, om meer publiciteit te realiseren.
Even redactionele aandacht "regelen". De rillingen lopen over mijn rug. Als je je dan vervolgens zo nadrukkelijk laat afrekenen op "exposure" dan laat je je feitelijk afrekenen op de productie van de journalist of blogger. Dat betekent vaak dat deze gepushed zal worden om toch vooral te komen en te schrijven/publiceren. Het bureau krijgt betaald voor het werk van de journalist, niet zozeer voor het eigen werk."Alleen plaatsingen waarover u tevreden bent worden in rekening gebracht"... Alsof het advertenties zijn. Niets over luisteren naar je doelgroepen, niets over inspelen op de behoefte van de media of blogger. Gewoon zoveel mogelijk pushen bij de media.
Very old school PR. Om met Bon Jovi te spreken: You give PR a bad name

Flexibele rapportering, monitoring en provisioning met managed services voor remote storage managementAmsterdam, 9 maart 2010 - De diensten voor het beheren van de storage-omgeving op afstand van H... Lees meer.
Panningen, 10 maart 2010 - MEDION, leverancier van innovatieve consumentenelektronica voegt een nieuwe high-end PC toe aan het assortiment in de MEDION-shop: de MEDION AKOYA PC X7704 D Lees meer.
Amsterdam, 10 maart 2010 – Google introduceert de Google Apps Marketplace. Deze nieuwe applicatiewinkel biedt miljoenen beheerders van Google Apps de mogelijkheid cloud-applicaties van andere aanbi... Lees meer.
Geavanceerde platform is ontworpen voor nieuwe video, mobiele en datacenter- of cloud-diensten Amsterdam, 9 maart 2010 - Cisco kondigt het Cisco CRS-3 Carrier Routing Systeem (CRS) aan, dat is ontw... Lees meer.
Aanstelling New Business Account Manager in lijn met groeiaspiraties Check PointDen Bosch, 9 maart 2010 - Check Point Software Technologies, wereldwijd bekend als de leverancier van internetbeveili... Lees meer.
Uitbreiding TradeOff Tools voor nauwkeuriger beheer datacenters Vianen, 9 maart 2010 - APC by Schneider Electric introduceert een online rekentool, de IT Carbon and Energy Allocation Calculator, om... Lees meer.
Badhoevedorp, 8 maart 2010 - Sony introduceert nieuwe hoofdtelefoons die tevens zijn te gebruiken als headset voor de PC of VAIO notebook. De stijlvol vormgegeven DR-350USB en DR-320DPV bieden kris... Lees meer.
whizpr: @wilbertdevries ja, zeker voor herhaling vatbaar, erg efficient, geconcentreerd en ook nog leuk ;-)
whizpr: http://twitpic.com/17qn2q speeddate is ten einde. nog even op de Flip bij Kees en nu aan de borrel #cloudcafe
whizpr: @marknieuw hmm, bummer. Hier is het echt heerlijk warm.
whizpr: http://twitpic.com/17q6fh Het Cloud Cafe is begonnen. speeddatesessie over cloud computing met 11 Whizpr-klanten en 11 journalisten
whizpr: Klanten besparen fors met HDS' diensten voor storage-beheer op afstand: Flexibele rapportering, monitoring en prov... http://bit.ly/cinC9t