Een tijdje terug stelde Danielle van Bakel, studente Nijenrode, het publiek van Dutchcowgirls in een blog de volgende vraag:
Whoppers voor het unfrienden van je “vrienden”, een adviseur op je mobiel van L’Oreal en ook de overheid twittert er lustig op los. Nieuwe media, en speciaal social media zijn hot en happening en de leuke acties die even publiciteit genereren schieten als paddenstoelen uit de grond. Maar is dit nou waar web 2.0 om gaat? Kortstondig connecten met individuen en niet meer opbouwen dan een ‘commerciële one-night stand’?
Veel bedrijven worstelen met deze dating dilemma’s. Persoonlijk ben ik er van overtuigd dat nieuwe media bedrijven genoeg mogelijkheden bieden om waardevolle relaties op te bouwen. Maar hoe connect je nou met een grote groep individuen? Niet alleen wat flirten, maar een echte relatie?
Voor een scholarship opdracht van Nyenrode over Randstad ben ik nu opzoek naar tips en ideeën. Hoe zou je benaderd willen worden door een bedrijf in het algemeen (en randstad specifiek)? Kan er een “relatie” ontstaan en hoe zou je dat willen zien?
Ik vond het een goeie vraag en heb hier antwoord opgegeven. Ook heb ik het bericht geretweet en de reacties op mijn tweet teruggekoppeld aan Danielle. Zij heeft de uitkomst van haar experiment in het volgende filmpje verwerkt. Ik laat het filmpje zien, omdat ik vind dat haar antwoord een les voor vele bedrijven kan zijn die bezig zijn met social media en PR 2.0. Danielle bedankt hiervoor:-)

Diemen, 11 maart 2010 - Bull heeft Just Gonggrijp benoemd tot Sales en Marketing Director. In deze functie is hij verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten van Bull Nederland en stuurt hi... Lees meer.
Eigen branding en geavanceerde mogelijkheden voor het verzamelen en publiceren van user generated en redactionele videoEde, 11 maart 2010 - Mobillion, specialist op het gebied van mobile en socia... Lees meer.
Video eenvoudig te integreren in websites en applicaties in eigen stijl Ede, 11 maart 2010 - Mobillion, specialist op het gebied van mobile en social media, introduceert Uvid, een online vide... Lees meer.
Nieuw videoplatform volledig te integreren in webshops Ede, 11 maart 2010 - Mobillion, specialist op het gebied van mobile en social media, introduceert Uvid, een online video platform voor h... Lees meer.
Alternatief voor YouTube biedt meer controle over video’s Ede, 11 maart 2010 - Mobillion, specialist op het gebied van mobile en social media, introduceert Uvid, een gratis online video platf... Lees meer.
Ook nieuwe steden toegevoegd: vanaf vandaag mogelijk om een virtuele reis door Nederland te maken, van Groningen naar Maastricht en van Middelburg naar EnschedeAmsterdam, 11 maart 2010 - Google Str... Lees meer.
Flexibele rapportering, monitoring en provisioning met managed services voor remote storage managementAmsterdam, 9 maart 2010 - De diensten voor het beheren van de storage-omgeving op afstand van H... Lees meer.
whizpr: @keesverheij Ziet er errug goed uit zeg, zijn die kleine oogjes van het net opstaan of van de avond daarvoor. Hip appartementje ook !
whizpr: http://twitgoo.com/k6sgl Whizpr in Zell am Schnee
whizpr: Bull stelt Just Gonggrijp aan als Sales en Marketing Director: Diemen, 11 maart 2010 - Bull heeft Just Gonggrijp ... http://bit.ly/9VLWAz
whizpr: Mobillion introduceert Uvid, online video platform: Eigen branding en geavanceerde mogelijkheden voor het verzam... http://bit.ly/azdDQY
whizpr: Google voegt beelden twintig Nederlandse attracties toe aan Street View: Ook nieuwe steden toegevoegd: vanaf vand... http://bit.ly/bkNffJ