Wat een topdag gisteren! Het begon 's morgens al bij de persdag van Sony. Niet eerder zat het theater in de kelder van het Sony-hoofdkantoor zo vol. En dat enorm gezellige, doch soms wat benauwde gevoel bleef de hele dag, want ook de Whizpr Winterborrel 2010 gaat de boeken in als een van de best bezochte borrels. En meest besproken, zowel offline als online. PR 2.0 in een oldschool jasje, zullen we maar zeggen.
Amsterdam wist niet wat er gebeurde. De ring stond om 15 uur al zo vast, dat zelfs notoire Whizpr-borrelaars met spijt in de vingers afzeg-mailtjes tikten. Gelukkig vonden de meeste mensen wel de weg naar de Skeeve Skaes, bij de Jaap Eden baan. De mijlpaal van 100 man/vrouw werd zelfs gehaald! En dan tellen we BN'ers als Marianne Timmer, Ivo Niehe, Peter Heerschop en Karin Bloemen niet eens mee, omdat zij niet officieel aangemeld stonden (maar toch verdacht lang bleven hangen, nadat hun introductiecampagne van GOUD was afgelopen - toevallig in dezelfde locatie).
Maar niet alleen offline was het gezellig. Online, en vooral op Twitter, was de Whizpr borrel eigenlijk ook een trending topic. Het was dat de introductie van de iPad nog wat hits opleverde, waardoor we niet overal in de top 10 'hot right now'-termen vielen. Velen maakten gebruik van de gelegenheid te laten weten dat ze op weg waren, aanwezig waren of alweer veilig thuis zaten. Waarvoor dank! Altijd fijn om te weten, dat mensen het leuk hebben gehad, en ook nog veilig thuis zijn gekomen. We zijn ook niet voor niets een all-in PR-bureau ;-). Er waren zelfs mensen die dankzij het twitter-verkeer erachter kwamen dat ze vergeten waren in de auto te stappen. Ach ja, dat kan gebeuren. Er was zelf een aanwezige die ter plekke besloot te starten met Twitter. We zijn vereerd, Ben, deel uit te maken van je eerste Tweet.
Dank allen voor jullie komst. Wij vonden het erg gezellig. We hopen jullie ook en zien uit naar de zomereditie!
De lobby bij Sony loopt vol
En een paar uur later de Skeeve Skeas

Telegraaf eerste Nederlandse aanbieder PixSpree voor modefoto’s op Prive.nl en vrouw.nl Los Angeles, 3 februari 2012 – PixSpree, vorig jaar geïntroduceerd in de Verenigde Staten, komt naar Nederla... Lees meer.
Acht Nederlanders bereikten de nominatielijst na een selectie uit 112.000 inzendingen uit 171 landen Badhoevedorp, 3 februari 2012 - De genomineerden voor de Sony World Photography Awards 2012 zijn... Lees meer.
Telegraaf eerste Nederlandse aanbieder PixSpree voor modefoto’s op Prive.nl en vrouw.nl Los Angeles, 3 februari 2012 – PixSpree, vorig jaar geïntroduceerd in de Verenigde Staten, komt naar Nederla... Lees meer.
Utrecht, 2 februari 2012 - Per 1 januari is Florian Draisma gestart bij SURFnet. Hij maakt onderdeel uit van het Jong Talent-programma, waarin jonge, veelbelovende ICT-ers de kans krijgen zich prof... Lees meer.
Nieuwste Android update voor alle toestellen uit Sensation-serie Utrecht, 2 februari 2012 - HTC, leider in mobiele innovatie en design kondigt aan dat de HTC Sensation vanaf 1 maart ook beschikba... Lees meer.
Apeldoorn, 1 februari 2012 - Insight Nederland, onderdeel van Insight Enterprises, Inc (Nasdaq: NSIT), wereldwijd één van de grootste verkopers van software, hardware en IT-diensten, bevestigt dat ... Lees meer.
Uitbreiding ter ondersteuning van groei in Europa, het Midden-Oosten en Afrika Nieuwegein, 31 januari 2012 - EMC Corporation (NYSE:EMC), marktleider op het gebied van informatie-infrastructuur oplo... Lees meer.
whizpr: @markjansen10 OK, sterkte!! Fijn weekend
whizpr: Met PixSpree direct online mode en accessoires kopen die de celebs dragen op foto's: Telegraaf eerste Nederlands... http://t.co/FaBSxi9V
whizpr: @markjansen10 Jeetje. Vanavond wat te doen? Zin om te sleeën met 2 kinderen:-) ^wv
whizpr: @markjansen10 Hoe kom je nu thuis? #help
whizpr: Met PixSpree direct online mode en accessoires kopen die de celebs dragen op foto's: Telegraaf eerste Nederlands... http://t.co/5qo5JwbF