Kies de soundtrack van DSBTheMovie

Kies de soundtrack van DSBTheMovie

Keuze uit drie professionele composities

Eindhoven/Arnhem, 7 december 2009. DSBTheMovie heeft een logo, een teaser en het script voor de film is bijna af. Later deze week begint de zoektocht naar acteurs, maar nu moet er eerst gekozen worden voor de soundtrack. Er zijn uiteindelijk drie serieuze, professionele inzendingen overgebleven. Hierop kun jij nu stemmen. De stemming sluit woensdagochtend om 11:00.

Elke film wordt gekenmerkt door een herkenbare soundtrack. Iedereen weet meteen welke film er hoort bij een bepaald muziekstuk. Bekende voorbeelden zijn Star Wars of The Godfather. Voor DBSTheMovie willen de initiatiefnemers ook een herkenningstune. Hiervoor plaatsten zij op 3 november een oproep op hun website. Muziekproducenten en componisten die mee wilden werken aan de film, kregen een maand de tijd om hun meesterwerk te realiseren.

Naar aanleiding van de oproep voor het insturen van een zelfgecomponeerde soundtrack kwam er een hoop troep binnen. Jan Willem Alphenaar, initiatiefnemer van DSBTheMovie: “Veel mensen hadden bestaande nummers ingestuurd of heel amateuristisch gesampled. Voor onze film zoeken wij authentiek werk dat wij ook zonder problemen mogen gebruiken in de film”.

Matthijs van den Broek, mede initiatiefnemer: “De kwaliteit van de drie overgebleven inzending is van een erg hoog, professioneel niveau. We zijn er zeker van dat één van deze drie de beste is. Welke dat wordt, laten we weer aan het publiek over”.

De drie overgebleven inzendingen zijn:

  • DSBMelody van Ferrie = differentieel (artiestennaam)
  • DSBSoundtrack van Geert Veneklaas
  • Central_Banks van Marco Raaphorst

Via de website www.dsbthemovie.nl kun jij je stem uitbrengen. Je kunt daar ook uitgebreid luisteren naar de drie inzendingen.

Over DSB The Movie
DSBTheMovie is een project dat volledig draait op de medewerking van het Nederlandse publiek. Met behulp van crowdsourcing via allerlei social media, wordt getracht een realistische weergave te krijgen over wat er zich precies heeft afgespeeld bij de opkomst, het faillissement en de afwikkeling van de DSB Bank. Het project kent geen financiers en heeft ook geen winstoogmerk. De bedoeling is om de publieke opinie weer te geven in een film van 30 minuten die door iedereen gratis bekeken kan worden. Kijk voor meer informatie op www.dsbthemovie.nl.


Voor meer informatie:
Ward van Beek
Whizpr

T: +31 317 410483
M: +31 65 103 4301
http://www.whizpr.nl
ward@whizpr.nl