Nieuwe community manager voor Mobillion

Nieuwe community  manager voor Mobillion

Ede, 25 januari 2010Mobillion, specialist op het gebied van mobile en social media, heeft Maartje van Hoorn aangesteld als community manager. Momenteel vervult zij deze rol voor de social media campagne Malaria No More! met als doel de bewustwording van de impact van malaria te vergroten om uiteindelijk meer ambassadeurs en donateurs te werven. In samenspraak met Malaria No More! Nederland is Maartje verantwoordelijk voor de communicatie rondom sociale netwerken zoals Hyves, LinkedIn, Facebook en Twitter, maar ook voor de informatiestroom en het beheer van de community.

Als onderdeel van haar studie Communicatie & Multimedia Design heeft Maartje van Hoorn stage gelopen bij Mobillion en was ze al nauw betrokken bij de ontwikkeling van de Malaria No More! social media campagne. Zo heeft ze na haar stage de digitale animaties voor de diverse widgets ontwikkeld. In haar nieuwe haar rol als community manager gaat ze zich tevens toeleggen op Mobillion's interne en externe communicatie, waaronder de nieuwsbrief en de weblog.

Maartje van Hoorn: "De opleiding Communicatie & Multimedia Design aan de HAN is een zeer brede studie. Al snel ontwikkelde ik een voorkeur voor digitale vormgeving. Voor mijn stage kreeg ik bij Mobillion de mogelijkheid om dit aspect van de studie in te zetten voor zakelijke doeleinden. In eerste instantie was het vooral de stageopdracht die mij trok, maar na het eerste gesprek sprak ook de bedrijfscultuur van Mobillion me erg aan. In mijn nieuwe functie hoop ik meer inzicht te krijgen in de manier waarop social media het beste kan worden ingezet om mensen te bereiken en te beïnvloeden."

Marc Schoutens, algemeen directeur Mobillion: "Het inzetten van social media biedt vele mogelijkheden voor goede doelen. Als organisatie onderkennen we dit en willen we hierin ook investeren. Met de aanstelling van een community manager kunnen we onze klanten helpen sturing te geven aan social media campagnes en helpen een dialoog met de doelgroep tot stand te brengen. Maartje heeft zich tijdens haar stage bewezen als een  zeer flexibel en doordachte kracht. Ze is servicegericht ingesteld en past uitstekend binnen ons team."


----------------------

Over Mobillion
Mobillion is een specialist op het gebied van mobile en social media. Het bedrijf helpt profit- en non profit organisaties om de doelgroep met hulp van social media en de mobiele telefoon te bereiken en aan zich te binden. Mobillion helpt met het opstellen van de marketing en communicatie strategie hiervoor en vervolgens met de uitvoering hiervan. Hiervoor biedt het bedrijf zowel standaard producten en tools als maatwerkoplossingen waarin de mogelijkheden met de mobiele telefoon en social media optimaal worden benut. Alle oplossingen zijn gebaseerd op in-house ontwikkelde platforms op het gebied van SMS, webvideo, 0800/0900, mobile marketing, social media en widgets. Mobillion B.V. heeft 28 medewerkers en is een 100%-deelneming van Telegraaf Media Groep N.V. Voor meer informatie: www.mobillion.nl

Voor meer informatie:
Mobillion
Marc Schoutens
Tel:  0318 648 833
marc.schoutens(at)mobillion.nl

Whizpr
Jarka Bloemberg
Tel: 0317 410 483
mobillion(at)whizpr.nl

Foto's

Maartje%20van%20Hoorn_hires_10060_230_163_1