Ede, 4 juni 2010 – Mobillion, specialist op het gebied van mobile en social media, heeft twee nieuwe medewerkers aangesteld binnen zijn verkoopteam. Bart Zijlmans is aangesteld als accountmanager mobile marketing en Rosalie van Zeijts gaat zich als accountmanager richten op de verkoop van Mobillions social media-oplossingen.
Bart Zijlmans is hiervoor als account manager werkzaam geweest bij Scholten Awater, leverancier van hardware en IT-diensten. Daar was hij verantwoordelijk voor de sector media en transport. In zijn nieuwe functie gaat hij zich bezig houden met relatiebeheer en het werven van nieuwe klanten voor de mobiele oplossingen van Mobillion. "Mobillion is een jonge, innovatieve organisatie, waar ik een ambitieuze en afwisselende functie kan vervullen. Vooral het veelzijdige karakter van de dynamische branche, waarin Mobillion actief is, gaf de doorslag", aldus Zijlmans.
Rosalie van Zeijts wordt in haar nieuwe functie het eerste aanspreekpunt voor vragen van huidige en potentiële klanten op het gebied van social media campagnes, waarbij onder andere gebruik wordt gemaakt van Mashlab, Mobillions widgetplatform met uitgebreide analysemogelijkheden. Onder de naam iSocial biedt Mobillion social media-advies en oplossingen voor charitatieve instellingen. Van Zeijts is voor deze branche het aanspreekpunt om met het iSocial portfolio te helpen bij het verkrijgen van meer vrijwilligers, ambassadeurs, donateurs en bekendheid. Hiervoor is Van Zeijts tien jaar werkzaam geweest in de online recruitmentmarkt. "Het internet als communicatiekanaal heeft mij altijd geboeid. Stond online recruitment tien jaar geleden nog in de kinderschoenen, nu is het niet meer weg te denken in de HR-branche. Datzelfde staat ons te wachten met social media. Mobillion loopt hierin voorop en ik kijk ernaar uit hieraan een steentje te kunnen bijdragen!"
Marc Schoutens, algemeen directeur van Mobillion: "Social media en mobile marketing maken momenteel een flinke ontwikkeling door. We zien bij onze relaties een groeiende behoefte de stap naar nieuwe media te maken. Met Rosalie en Bart halen we twee ervaren krachten aan boord, die met hun kennis en expertise een mooie bijdrage aan deze ontwikkeling kunnen geven."
--------
Over Mobillion
Mobillion is een specialist op het gebied van mobile en social media. Het bedrijf helpt profit- en non profit organisaties om de doelgroep met hulp van social media en de mobiele telefoon te bereiken en aan zich te binden. Mobillion helpt met het opstellen van de marketing en communicatie strategie hiervoor en vervolgens met de uitvoering hiervan. Hiervoor biedt het bedrijf zowel standaard producten en tools als maatwerkoplossingen waarin de mogelijkheden met de mobiele telefoon en social media optimaal worden benut. Alle oplossingen zijn gebaseerd op in-house ontwikkelde platforms op het gebied van SMS, webvideo, 0800/0900, mobile marketing, social media en widgets. Mobillion B.V. heeft 30 medewerkers en is een 100%-deelneming van Telegraaf Media Groep N.V.
Voor meer informatie: www.mobillion.nl
Voor meer informatie:
Mobillion
Marc Schoutens
Tel: 0318 648 833
marc.schoutens(at)mobillion.nl
Whizpr
Jarka Bloemberg
Tel: 0317 410 483
mobillion(at)whizpr.nl