HTC bereidt zich voor op groei met versterking management team

HTC bereidt zich voor op groei met versterking management team

Utrecht, 29 juli 2010 - HTC, wereldwijd ontwikkelaar van mobiele telefoons, heeft nieuwe leden en functies toegevoegd aan zijn management team. Met deze uitbreiding van het management wil HTC een sterkere basis bouwen voor de toekomstige groei van het bedrijf.

"De branche voor mobiele telefoons groeit erg snel. Daarmee is het voor HTC essentieel onze management expertise uit te breiden. Dit gebeurt zowel van binnenuit de organisatie als door het toevoegen van externe leden aan het management team", zegt Peter Chou, CEO van HTC. "De aankondiging van vandaag is niet alleen een indicatie voor onze huidige groei en ontwikkeling, maar een uiting van onze visie om unieke mobiele telefoons te introduceren voor mensen overal ter wereld." 

Ron Louks, Chief Strategy Officer

Ron Louks bekleedt de nieuwe functie van Chief Strategy Officer. Daarbij is hij verantwoordelijk voor het ontwikkelen van nieuwe strategische en technische initiatieven. Hij werkt hiervoor nauw samen met de engineering en operationele afdelingen van HTC. Voor zijn overstap naar HTC was Louks Chief Technology Officer bij Sony Ericsson.

Kouji Kodera, Chief Product Officer
Kouji Kodera is benoemd tot Chief Product Officer. In deze nieuwe functie binnen HTC is hij verantwoordelijk voor de planning en het beheer van HTC's wereldwijde productportfolio. Kodera heeft een sterk track record opgebouwd in de branche door het ontwikkelen van verschillende portfoliostrategieën voor mobiele telefoons. Kodera was voorheen werkzaam bij Sony Ericsson als head of products.

David Chen, Chief Engineering Officer
David Chen, voorheen Vice President product development bij HTC, is gepromoveerd naar de functie van Chief Engineering Officer. Chen richt zich hierbij op productontwikkeling en engineering binnen HTC. Als een van de eerste werknemers van HTC in 1997, heeft Chen een essentiële rol gespeeld in het succes van HTC. Onder zijn leiding heeft HTC vele innovatieve mobiele telefoons op de markt gebracht.  

Horace Luke, HTC's Chief Innovation Officer en John Wang, HTC's Chief Marketing Officer zullen nauw samenwerken met Kodera and Chen om het productaanbod van HTC wereldwijd te versterken.  

Florian Seiche, President, HTC Europe, Middle East & Africa
Florian Seiche, voorheen Vice President van HTC Europe, Middle East & Africa (EMEA), is benoemd tot President HTC EMEA. Seiche heeft in 2005 HTC geïntroduceerd in EMEA en ervoor gezorgd dat het merk in deze regio is uitgegroeid tot een van de belangrijkste spelers in de markt voor mobiele telefoons.

Jason Mackenzie, President, HTC North America & Latin America

Jason Mackenzie, Vice President HTC North America, is gepromoveerd tot President HTC North America & Latin America. Mackenzie is hierbij verantwoordelijk voor het voortzetten van de groei van HTC in Noord Amerika and Latijns Amerika. Jason Mackenzie is in 2005 als een van de eerste werknemers van HTC in Noord Amerika verantwoordelijk geweest voor de sterke groei in dit marktgebied.

 

---------------


Over HTC
HTC Corporation (HTC) is een van de snelst groeiende bedrijven in de mobiele telecomsector. Door de gebruiker centraal te stellen in alles wat het bedrijf doet, ontwerpt HTC innovatieve smartphones die aansluiten bij de levensstijl en behoeften van individuen. HTC is genoteerd aan de Taiwanese beurs (2498). Voor meer informatie: www.htc.com.


Voor meer informatie:
Whizpr
Chantal Schepers/ Kees Verheij
Tel.: +31 317 410 483
E-mail: htc(at)whizpr.nl

Foto's

Peter%20Chou4_8014_230_163_1
  • Thumb_Florian%20Seiche

Video's

Bc721357aa7c3016ac5ec19b092cef00_3636_230_163_1